leon travel - facebook Leon Travel - wynajem autokarów, autobusów, przewóz osób - Poznan Leon Travel - wynajem autokarów, autobusów, przewóz osób - Poznan

Wynajem busa Mercedes V220

Przeznaczony do transportu ośmiu osób bus Mercedes V220 jest jedną z naszych propozycji. Wynajem mikrobusów w Poznaniu oferujemy na dogodnych warunkach. Formalności załatwiamy w bardzo krótkim czasie i oddajemy Klientom do dyspozycji sprawny technicznie i bezpieczny pojazd. Każdy dostępny jest w atrakcyjnej cenie. Jeśli osoba wypożyczająca busa potrzebuje jeszcze doświadczonego kierowcy, to również możemy go zapewnić. Zatrudniamy osoby, które na polskich i zagranicznych trasach odbyły wieloletnią praktykę. Cechuje je ponadto wysoka kultura osobista i profesjonalizm w wykonywanych obowiązkach służbowych.

Przewozy pracownicze i inne

Zapewniamy przewozy osobowe na różne okazje oraz wydarzenia. Transport busem to nie tylko wygodny sposób podróżowania, ale i korzystne finansowo rozwiązanie. Jeśli chcesz zorganizować przewozy pracownicze w Poznaniu do miejsca pracy i potrzebny Ci pojazd, to propozycja, którą składa Ci firma Leon Travel, jest nie od odrzucenia. A może chcesz się wybrać na mecz, wędkowanie lub nurkowanie? Nasze mikrobusy sprawdzą się doskonale na taki wypad. Mercedes V220 to jeden z nich – model sprawdzonej marki, niezawodny, którym podróżuje się wygodnie.

Nasza firma w każdej sytuacji dopasuje ofertę do Twoich potrzeb.

Wynajem busa z kierowcą – poznaj korzyści!

Co daje wynajęcie busa i kierowcy? Przede wszystkim to nie Ty się męczysz podczas jazdy. Kiedy odpoczywasz w regulowanym, rozkładanym fotelu i klimatyzowanym wnętrzu, auto prowadzi profesjonalista, osoba zawodowo jeżdżąca po Polsce i świecie. Nie musisz się martwić o to, czy masz odpowiednie doświadczenie, o znajomość trasy czy bezpieczeństwo na drodze. Dostajesz to w naszym firmowym pakiecie.

Zapewne masz wiele okazji, podczas których przydałby się kierowca. Wesele, wyjazd na mecz, wieczór kawalerski, panieński, rodzinna podróż na lotnisko lub do domu – przykłady można mnożyć. Decydując się na usługi Leon Travel Poznań - wynajem autokarów, autobusów i przewóz osób , nie będziesz się musiał martwić o to, kto będzie kierowcą.

Zdjęcia