leon travel - facebook Leon Travel - wynajem autokarów, autobusów, przewóz osób - Poznan Leon Travel - wynajem autokarów, autobusów, przewóz osób - Poznan

Wynajem busa Mercedes V250

Czasami na wypad z rodziną czy znajomymi potrzebny jest tylko nieco większy samochód niż tradycyjny model osobowy. Mercedes V250 pomieści łącznie z kierowcą 7 osób. Jeśli masz ochotę go wypożyczyć – sprawdź naszą ofertę. Obejmuje ona profesjonalny i elastyczny wynajem busów oraz mikrobusów na terenie Poznania. Każdorazowo staramy się maksymalnie dopasować do potrzeb oraz oczekiwań Klientów.

Na jakie dogodności można liczyć w tym pojeździe? Zaliczyć do nich można m.in. 3-strefową klimatyzację, nawiewy na pasażerów i ogrzewanie. Podróż upłynie przyjemnie w wygodnych, regulowanych i rozkładanych fotelach. Przy okazji można obejrzeć film na DVD.

Wynajęcie busa na wesele z kierowcą

Jako licencjonowany przewoźnik możemy zapewnić także wynajęcie busa z kierowcą. To opcja, która sprawdzi się nie tylko na dłuższych trasach, gdy wielogodzinne skupienie się na drodze jest męczące. Z tego rozwiązania często korzystają także osoby, które chcą zorganizować dojazd na ślub oraz powrót z wesela, do pracy, na pogrzeb czy mecz. Mercedes V250 będzie idealny także na wieczór panieński, kawalerski lub inną okoliczność. Wtedy nie trzeba martwić się o to, komu przypadnie rola kierowcy. Nasi pracownicy mają odpowiednie uprawnienia i doświadczenie. Zawiozą Ciebie i Twoich gości w każde miejsce, które wskażesz.

Bezpieczne przewozy osób na różnych trasach

Od początku działalności przewozy autokarowe, pasażerskie i wynajem autobusów w firmie Leon Travel Poznań świadczone są na najwyższym poziomie, a priorytetem jest bezpieczeństwo osób podróżujących. Dlatego od lat cieszymy się zaufaniem tych, którzy decydują się wynająć nasze pojazdy lub skorzystać dodatkowo z zatrudnienia kierowcy. Nasi Klienci jeżdżą busami po całej Polsce, a nierzadko również za granicę. Wszystkie pojazdy przechodzą bieżące kontrole techniczne, dzięki czemu możemy zagwarantować, że podróż przebiegnie zgodnie z planem.

Zarówno mikrobusy, jak i busy wynajmujemy na terenie Poznania w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zdjęcia