leon travel - facebook Leon Travel - wynajem autokarów, autobusów, przewóz osób - Poznan Leon Travel - wynajem autokarów, autobusów, przewóz osób - Poznan

Wynajem autokaru / autobusu Neoplan Tourliner

Kiedy pojawiają się plany grupowego wyjazdu na dalszą wyprawę, warto pomyśleć o wynajmie autokaru. Nie może być to jednak byle jaka maszyna. Neoplan Tourliner to autobus gwarantujący jeden z najwyższych standardów oferowanych na rynku. Przewóz osób zorganizowany z użyciem tego pojazdu to pewność komfortu każdego pasażera. Autokar zapewnia miejsce dla 49 podróżujących, a także 2 dla pierwszego i drugiego kierowcy lub kierującego i przewodnika grupy turystycznej.

Miejsca siedzące Tourlinera charakteryzują się najlepszym wykończeniem, dzięki czemu spełniają nie tylko funkcjonalne zadanie, umożliwiając naturalne ułożenie kręgosłupa, ale również zapewniają odpowiednie odczucia estetyczne. Każdy z foteli może być również regulowany, dzięki czemu istnieje opcja dopasowania jego położenia idealnie do konkretnych oczekiwań, a położenia się, jeśli skorzysta się z podnóżka. Dla podróżnych z pewnością pomocny będzie też stolik, przytwierdzony do oparcia siedzenia znajdującego się z przodu. Odpowiednio dużo miejsca na fotelach to jednak nie wszystko. Nad komfortem termicznym pasażerów czuwa przede wszystkim sprawnie działająca klimatyzacja, która idealnie sprawdza się latem czy zimą.

Autokar Neoplan Tourliner – idealny do lokalnych i międzynarodowych przewozów

Proponowany przez naszą firmę wynajem autokaru/autobusu w Poznaniu, oraz przewozy osobowe, to świetna opcja dla wszystkich, którzy chcą zorganizować wesele – często dojazd z kościoła do miejsca przyjęcia jest utrudniony. Autobus w takiej chwili rozwiązuje wszelkie problemy. Wraz z wynajętym autokarem pojawi się u Państwa nasz kierowca, który dba o to, by wszyscy byli na imprezie na czas, ale przede wszystkim czuwa nad bezpieczeństwem pasażerów.

Oferujemy jednak nie tylko przewóz osób lokalnie. W naszym katalogu usług są też przewozy autokarowe międzynarodowe. Korzystając więc z naszej pomocy, możecie Państwo grupowo odbyć podróż marzeń lub wyjechać na pielgrzymkę do wybranego sanktuarium. Komfort podróży zapewnia zastosowana w autobusie Neoplan Tourliner toaleta, a także minibarek, który znajduje się z przodu kabiny pasażerskiej. Klimatyzacja zagwarantuje idealną temperaturę powietrza, systemy audiowizualne zaś dostarczą emocji i rozrywki na czas przejazdu.

Gwarantujemy, że nasze autokary na wynajem są w pełni sprawne technicznie. Jest to dla nas priorytetem, gdyż stawką jest bezpieczeństwo ludzi.

Zdjęcia