leon travel - facebook Leon Travel - wynajem autokarów, autobusów, przewóz osób - Poznan Leon Travel - wynajem autokarów, autobusów, przewóz osób - Poznan

Wynajem samochodu Peugeot Tepee

Już od wielu lat zajmujemy się wynajmem autobusów, autokarów i przewozem osób na terenie Poznania. To pojazdy, które, w przeciwieństwie do tradycyjnych samochodów osobowych, pozwalają przetransportować większą ilość pasażerów. Wśród marek, jakimi dysponujemy, znajduje się m.in. Peugeot Tepee. To 8-osobowe, komfortowe auto z 3-strefową klimatyzacją oraz regulowanymi fotelami. Jest wystarczająco duże, aby pomieścić znajomych, którzy chcą świętować wieczór kawalerski lub panieński, albo krewnych na okolicznościowe przyjęcie rodzinne. Sprawdzi się także, gdy trzeba będzie przewieźć ekipę budowlaną, remontową, montażową lub grupę pracowników.

Transport busem lub mikrobusem – z kierowcą lub bez niego

Jesteśmy sprawdzoną firmą, która wypożycza busy i mikrobusy zarówno Klientom firmowym, instytucjonalnym, jak i prywatnym. To pojazdy, które z racji swoich gabarytów oraz udogodnień nadają się na bliskie i dalsze trasy. Można nimi zaplanować wyjazd na terenie kraju oraz za granicę. Organizowane w takiej formy przewozy osobowe są dziś popularną usługą. W ten sposób można dostać się do pracy, na lotnisko, odwiedzić rodzinę czy znajomych, jak również przewieźć gości do miejsca, w którym odbywa się uroczystość.

Poza wypożyczeniem mikrobusów możemy zaoferować także zawodowego kierowcę, który zawiezie Klientów w wybrane miejsca. Każdy z naszych pracowników jest niezawodny, doświadczony i doskonale radzi sobie w trasie. Dzięki temu nie trzeba się martwić o zorganizowanie transportu powrotnego na własną rękę.

Krajowe i międzynarodowe przewozy osobowe z Poznania

Proponowany przez nas wynajem busa z kierowcą wpisuje się w potrzeby obecnego rynku transportowego. To usługa, którą świadczymy na terenie Polski oraz poza granicami kraju. Pojazdy, które udostępniamy Klientom, są sprawdzone pod względem technicznym i spełniają wszelkie wymagane normy bezpieczeństwa.

Jeśli potrzebny Ci będzie bus, przejrzyj ofertę naszych mikrobusów. Wybierz model idealny dla Twoich potrzeb i zarezerwuj go. Przekonaj się, że wypożyczenie auta to prosta sprawa. Wszystkie niezbędne formalności załatwiamy szybko. Jesteśmy też elastyczni pod względem terminów – zawsze dostosowujemy się do indywidualnych oczekiwań Klienta.

Zdjęcia