leon travel - facebook Leon Travel - wynajem autokarów, autobusów, przewóz osób - Poznan Leon Travel - wynajem autokarów, autobusów, przewóz osób - Poznan

Wynajem autobusów, autokarów turystycznych - Poznań ceny

Szybkie tempo życia sprawia, że coraz częściej jesteśmy zmuszani do tego, by pokonywać duże odległości w możliwie najkrótszym czasie. Jeszcze do niedawna wynajem autobusów oferowany przez firmy autokarowe dotyczył przede wszystkim szkół i różnego rodzaju instytucji. Obecnie natomiast tego typu przewozy stają się coraz bardziej popularne również wśród osób prywatnych, które chcą np. wyjechać do pracy zagranicę lub zorganizować komfortowy transport osób na wesele. Wynajem autokarów turystycznych jest usługą ogólnodostępną, a ze względu na rozbudowaną infrastrukturę drogową tego rodzaju środki transportu pozwalają dotrzeć niemal wszędzie, bez konieczności przesiadek.

Krajowe oraz międzynarodowe przewozy autokarowe

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, firma LeonTravel specjalizuje się zarówno w krajowych, jak i międzynarodowych przewozach autokarowych. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie wynajmu autobusów dostosowanych do bezpiecznego podróżowania na krótkich oraz długich trasach. Chociaż nasza baza znajduje się w Poznaniu, obszar naszej działalności to cała Polska i Europa.

Od samego początku działalności na rynku naszym celem jest świadczenie kompleksowych usług transportowych na najwyższym poziomie. Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dokładając wszelkich starań, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani ze współpracy z naszym przedsiębiorstwem. Kadra naszych kierowców składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych profesjonalistów, których cechuje zarówno doskonała znajomość tras, jak i wysoka kultura osobista. Dzięki naszej załodze podróż upłynie Państwu nie tylko szybko, ale i w przyjaznej atmosferze.

Rozbudowana flota - wynajem autokarów w Poznaniu

W naszej flocie znajdują się autokary renomowanych firm z wszechstronnym wyposażeniem, które wożą pasażerów po całej Europie. Dysponujemy między innymi takimi pojazdami, jak:

 • ISUZU Novo Lux (liczba miejsc 29 + 1 + 1),
 • Man Lion’s Coach (liczba miejsc 49 + 1 + 1),
 • Neoplan Tourliner (liczba miejsc 49 + 1 + 1),
 • SCANIA PB Irizar (liczba miejsc 49 + 1 + 1).

Nasze autobusy są przystosowane do przewozu od trzydziestu do pięćdziesięciu osób. Wszystkie pojazdy wchodzące w skład naszej floty spełniają wszelkie obowiązujące normy, posiadają niezbędne koncesje i są regularnie poddawane przeglądom technicznym w wysokiej klasy autoryzowanych stacjach serwisowych. Zostały także ubezpieczone zarówno pod kątem podróży krajowych, jak i zagranicznych.

Udogodnienia, jakie można znaleźć w naszych autokarach to przede wszystkim:

 • klimatyzacja z regulowanym nawiewem na pasażera,
 • pasy bezpieczeństwa,
 • regulowane fotele z podnóżkami i stolikami,
 • system audio/wideo oraz DVD,
 • ogrzewanie postojowe,
 • toaleta,
 • minibarek.

Do kogo jest skierowana nasza oferta wynajmu autokarów?

Niezależnie od tego, czy mają Państwo w planach wyjazd za granicę, czy chcą zorganizować wynajem autobusu na wesele, doskonale trafiliście. Nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie, załoga wykwalifikowanych pracowników oraz doskonała znajomość branży transportowej sprawiły, że wszystkim naszym klientom możemy zapewnić niezawodność oraz wysoki poziom świadczonych usług.

Proponujemy przewozy autokarowe i trasport busem w Poznaniu, realizując między innymi:

 • wyjazdy na wakacje, a także na różnego rodzaju wycieczki krajowe i międzynarodowe,
 • przewozy pracownicze na szkolenia, konferencje, kongresy, targi, imprezy firmowe, eventy,
 • dowóz gości na wesela, komunie, chrzciny oraz inne wydarzenia okolicznościowe,
 • wyjazdy biznesowe,
 • transfery na lotnisko,
 • przewozy na imprezy masowe takie jak koncerty, mecze, wydarzenia sportowe, imprezy religijne,
 • wycieczki szkolne i pielgrzymki,
 • przewóz dzieci na basen, do kina, kolonie letnie itp.

Wynajem autokaru jest usługą, z której mogą skorzystać zarówno firmy i instytucje, jak i osoby prywatne. Transport autokarowy ze względu na przystępne ceny jest coraz częściej wybierany, chociażby przez korporacje, zakłady pracy, biura podróży, szkoły i przedszkola, ośrodki wychowawcze, zespoły muzyczne, a także przez różnego rodzaju fundacje i stowarzyszenia.

Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem autokaru turystycznego, serdecznie zachęcamy do telefonicznego kontaktu z naszą firmą lub odwiedzenia naszego biura zlokalizowanego w dogodnym miejscu na terenie Poznania. Znając przybliżoną długość trasy, liczbę przewożonych osób, a także czas przejazdu będziemy mogli przygotować wstępny cennik i zaproponować odpowiedni środek transportu.