leon travel - facebook Leon Travel - wynajem autokarów, autobusów, przewóz osób - Poznan Leon Travel - wynajem autokarów, autobusów, przewóz osób - Poznan

Wynajem busów i autokarów z Poznania

Firma Leon Travel świadczy usługi z zakresu wynajmu autokarów i autobusów. Dbamy o najlepszą jakość naszej oferty i satysfakcję klientów.

Wynajem busów

W ofercie Leon Travel znajduje się profesjonalny wynajem busów wraz z kierowcą. Jesteśmy licencjonowanym przewoźnikiem. Zapewniamy nowoczesne i bezpieczne busy, które są każdorazowo dokładnie sprawdzane pod kątem stanu technicznego. Wszystkie pojazdy zapewniają wysoki poziom komfortu podróży.

Wynajem busów w naszej firmie odbywa się profesjonalnie, według sprawdzonych przez nas reguł. Oferowany przez nas wynajem busów skierowany jest zarówno do przedsiębiorstw i instytucji publicznych, ale także do osób indywidualnych. Swoją ofertę zawsze staramy się dostosować do potrzeb klienta. Dodatkowo zapewniamy wynajem busa z kierowcą. Z oferowanego przez naszą firmę wynajmu busów mogą korzystać zarówno przedsiębiorstwa i instytucje publiczne, jak również osoby indywidualne. Swoją ofertę kierujemy również do biur podróży, szkół oraz wielu innych placówek, których interesuje wynajem i transport busem zapewniającym komfortowy przewóz zorganizowanej grupy, liczącej od kilku do kilkudziesięciu osób.

Każdy nasz bus znakomicie sprawdzi się podczas wyjazdów rekreacyjnych, służbowych, a także jako familijny środek transportu. Do każdego pojazdu można wynająć przyczepkę na bagaż. Busy można dodatkowo wyposażyć w system mocowania fotelików ISOFIX, umożliwiający bezpieczny transport dzieci. Wynajem busa z kierowcą w Leon Travel jest szybki, technicznie dobrze zorganizowany, dostosowany do potrzeb podróżnych i bezpieczny.

Wynajem autokarów

Poza możliwością wypożyczenia busa, firma Leon Travel oferuje profesjonalny wynajem autokarów. Zapewniamy kompleksową obsługę przewozową na terenie całej Polski i Europy i zawsze są to usługi świadczone na najwyższym poziomie. Dlatego podejmujemy wszystkich zadań transportowych tak aby wynajem autokarów w naszej firmie zapewniał realizację wszystkich potrzeb naszych klientów. Możemy sobie na to pozwolić gdyż dysponujemy wieloletnim doświadczeniem, specjalistyczną wiedzą oraz flotą niezawodnych, zapewniających wysoki komfort i bezpieczeństwo podróży pojazdów. Oferowany przez naszą firmę cennik wynajmu autokarów to najlepszy wybór w przystepnej cenie.

Jakość oferty

O jakości oferty Leon Travel czyli wynajem busów, wynajem autokarów oraz przewóz osób świadczy jakość sprzętu, którym dysponujemy. Równie ważna jest dla nas wykwalifikowana kadra doświadczonych i kulturalnych kierowców. Zatrudniamy tylko osoby z doświadczeniem w przewozach osób. Mało tego, podchodzimy do każdego Klienta indywidualnie i ofertę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Przygotowujemy dokładną wycenę wynajmu busa lub autokaru przeprowadzając szczegółowy wywiad z Klientem. Zawsze bierzemy pod uwagę liczbę miejsc siedzących, od której zależy dobór busa lub autokaru. Bierzemy także pod uwagę godzinę wyjazdu oraz powrotu i przede wszystkim ustalamy dokładną trasę przejazdu.

Wynajem busa z kierowcą

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak często zdarza się okoliczność, przy której przewóz osób z kierowcą jest niezbędny. Dlatego chętnie obsługujemy nie tylko wycieczki szkolne, wyjazdy dla firm czy przewozy pracowników ale przewozimy także na: wydarzenia kulturalne (kino, teatr, opera, koncert), transfery z lotniska i na lotnisko, pielgrzymki, kolnie, zimowiska, imprezy okolicznościowe jak wieczory kawalerskie, panieńskie, wesela itp.