leon travel - facebook Leon Travel - wynajem autokarów, autobusów, przewóz osób - Poznan Leon Travel - wynajem autokarów, autobusów, przewóz osób - Poznan

Wynajem busów i autokarów z Poznania

Firma Leon Travel świadczy usługi z zakresu przewozu osób, wynajmu autokarów, autobusów i busów. Dbamy o najlepszą jakość naszej oferty i satysfakcję klientów.

Wynajem busów

W ofercie Leon Travel znajduje się profesjonalny wynajem busów wraz z kierowcą. Jesteśmy licencjonowanym przewoźnikiem. Zapewniamy nowoczesne i bezpieczne busy, które są każdorazowo dokładnie sprawdzane pod kątem stanu technicznego. Wszystkie pojazdy zapewniają wysoki poziom komfortu podróży.

Wynajem busów w naszej firmie odbywa się profesjonalnie, według sprawdzonych przez nas reguł. Oferowany przez nas wynajem busów skierowany jest zarówno do przedsiębiorstw i instytucji publicznych, ale także do osób indywidualnych. Swoją ofertę zawsze staramy się dostosować do potrzeb klienta. Dodatkowo zapewniamy wynajem busa z kierowcą. Z oferowanego przez naszą firmę wynajmu busów mogą korzystać zarówno przedsiębiorstwa i instytucje publiczne, jak również osoby indywidualne. Swoją ofertę kierujemy również do biur podróży, szkół oraz wielu innych placówek, których interesuje transport busem zapewniający komfortowy przewóz zorganizowanej grupy, liczącej od kilku do kilkudziesięciu osób.

Każdy nasz bus znakomicie sprawdzi się podczas wyjazdów rekreacyjnych, służbowych, a także jako familijny środek transportu. Do każdego pojazdu można wynająć przyczepkę na bagaż. Busy można dodatkowo wyposażyć w system mocowania fotelików ISOFIX, umożliwiający bezpieczny transport dzieci. Wynajem busa z kierowcą w Leon Travel jest szybki, technicznie dobrze zorganizowany, dostosowany do potrzeb podróżnych i bezpieczny.

Wynajem autokarów

Poza możliwością wypożyczenia busa, firma Leon Travel oferuje profesjonalny wynajem autokarów. Zapewniamy kompleksową obsługę przewozową na terenie całej Polski i Europy i zawsze są to usługi świadczone na najwyższym poziomie. Dlatego podejmujemy wszystkich zadań transportowych tak aby wynajem autokarów w naszej firmie zapewniał realizację wszystkich potrzeb naszych klientów. Możemy sobie na to pozwolić gdyż dysponujemy wieloletnim doświadczeniem, specjalistyczną wiedzą oraz flotą niezawodnych, zapewniających wysoki komfort i bezpieczeństwo podróży pojazdów. Oferowany przez naszą firmę cennik wynajmu autokarów to najlepszy wybór w przystepnej cenie.

Jakość oferty

O jakości oferty Leon Travel czyli wynajem busów, wynajem autokarów oraz przewóz osób świadczy jakość sprzętu, którym dysponujemy. Równie ważna jest dla nas wykwalifikowana kadra doświadczonych i kulturalnych kierowców. Zatrudniamy tylko osoby z doświadczeniem w przewozach osób. Mało tego, podchodzimy do każdego Klienta indywidualnie i ofertę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Przygotowujemy dokładną wycenę wynajmu busa lub autokaru przeprowadzając szczegółowy wywiad z Klientem. Zawsze bierzemy pod uwagę liczbę miejsc siedzących, od której zależy dobór busa lub autokaru. Bierzemy także pod uwagę godzinę wyjazdu oraz powrotu i przede wszystkim ustalamy dokładną trasę przejazdu.

Wynajem busa z kierowcą

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak często zdarza się okoliczność, przy której przewóz osób z kierowcą jest niezbędny. Dlatego chętnie obsługujemy nie tylko wycieczki szkolne, wyjazdy dla firm czy przewozy pracowników ale przewozimy także na: wydarzenia kulturalne (kino, teatr, opera, koncert), transfery z lotniska i na lotnisko, pielgrzymki, kolnie, zimowiska, imprezy okolicznościowe jak wieczory kawalerskie, panieńskie, wesela itp.